DİRENİŞİMİZ DİRİLİŞTİR - VİRGÜL

18.08.2016 18:41:53
Cemil KESKİN

Cemil KESKİN

Yurdumuz dünya için büyük ehemmiyet arz ediyor. Ama anlayamadıkları şey; Bu memleket bizim ve kastedenleri canımız pahasına def edeceğiz, ki öylede yaptık. Tarihi kanla yazılmış bu büyük millet için bundan sonra huzurda beklemiyoruz, zira; bizler inancımız gereği bu dünyanın sınav olduğunu, İslami yaşayıp, yaşatıp ahretimizi kurtaracağımızı biliyoruz.
Ama anlamıyorlar. Bu milletin dönem dönem ayarlarıyla oynamaya çalışıyorlar.
Çağdaşlık ve demokrasi kavramlarıyla beynimizi yıkayacaklarını, modernlik ve batılılaşma kavramlarıyla aklımızla oynayacaklarını zannediyorlar.
15 Temmuz gecesi devletin içine sızmış Fetö terör örgütünün kendi halkına kurşun sıkmasıyla başladı herşey. Malum bir Ordu'yu ele geçirmek istiyorsanız başkomutanını yakalamak ve kritik noktalarını ele geçirmek zorundasınız.
Boğaz köprüsünü ele geçirmek suretiyle başlayan kalkışma hamdolsun Başkomutanımız, Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip ERDOĞAN'ın bizleri meydanlara çağırması ile başarısız oldu. Bu münafıkların oyununu Allah (cc) bozdu. Zira "Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır".
Aziz Milletim öyle bir dirayet gösterdi ki; hainlerin şovları sadece üç saat sürdü. Halkın uçakları, tankları ve silahlarıyla üzerimize ateş açtılar. Ama nafile.
O dakikalar tank nasıl durdurulur öğrendik, kandırılmış vatan evlatlarını teslim aldık. Her karışı milletin dedik elde bayrak, dilde tekbir doldurduk meydanları.
Hatta Bitirmedik Direnişimizi, "Direnişimiz Diriliştir" düsturuyla nöbete geçtik. Gündüz işlerimize gece nöbetimize devam ettik Reis'in emriyle. Le Figaro gazetesinde yazdığı gibi " Türkler nöbette yorulduklarında yerlerine aileden başka birilerine bırakıyorlar ve bir sıkıntı çıkarsa haber ver diyorlar. Türklerin "sıkıntı" diye tabir ettiği ise " tank, top ve f16.
Bu hainleri gözümüzde büyütecek değildik. Ben bu kalkışmanın tarihteki yerini fiyakalı bir isimle almaması için "sıkıntı" diyeceğim.
Esasen bu sıkıntının temeli belkide 25 yıl evveline dayanıyor. 28 Şubatta Fetö’nün parmağı olduğunu geçmişten net olarak biliyoruz. 2001 yılında merhum Necip Hablemitoğlu'nun "Köstebek" adlı son yazdığı kitabının yayınlanmadan suikaste uğradığını ve bu kitabında Fetö'nün kirli yüzünü deşifre ettiğini biliyoruz.
17-25 Aralık'ın bu hainler tarafından yapıldığını da biliyoruz. Reis bunu defaatle haykırdı. Ama çevresinde onun kadar inanan ve dik duran olmadı.
Zira; Ahmet DAVUTOĞLU'na Başbakanlık ve Genel Başkanlık görevini devrettiği konuşmasında paralelle mücadelenin en birinci görevi olması gerektiğinin altını çizdi. Davutoğlu görevi bıraktığında çoğumuz üzülmüştük ama bugün anlıyoruz ki; görevden alınmasının sebebi paralelin üstüne yeteri kadar gitmemiş veya gidememiş olmasıdır.
15 Temmuz sıkıntısının ABD, İsrail, İngiltere konsorsiyumu destekli olduğunu ve planlayıcılarının aynı güruh olduklarını, Fetöyü diledikleri gibi kullandıklarını ( pkk ve daiş gibi) biliyor ve kafa tutuyoruz.
Bizim teknolojimiz onlar kadar ileri olmayabilir, ama bilmedikleri bizim dün Seyid onbaşılarımız vardı bugün Ömer Halisdemir'lerimiz var. Şehitlerimizin Ruhları şad olsun.
Kim demiş bu gençlik okumuyor, vatan millet bilmiyor, dinini yaşamıyor diye. Halt etmişler. Bütün toplum mühendislerinin tezleri çöktü. Kuvvetle muhtemel bu hainler de toplum mühendislerinin anketleri ve yorumlarıyla hareket ettiler.
Ama bilmezler ki; biz göstermelik yaşamayan, vatan savunmasını destana çeviren, gözünü kırpmadan vatan için can veren milyonlarız.
Allah'tan aşağı bu sıkıntıyı def etmekte şerefle, inançla kıyam eden Aziz Milletim. Bir kalktınız ki yerinizden, bir geldiniz ki; Hoş, sefa geldiniz. Tankı durdurabilen Ahmetler, Kurşun geçirmeyen Yusuflar, yemeden içmeden uyumadan nöbet tutabilen Mehmetler; Sahabeler izliyor sizi, Hanlar, Sultanlar, Reisler izliyor. Fatihler, Yavuzlar, Abdülhamitler izliyor. Menderes, Özal, Erbakan hoca izliyor. Dünya izliyor.
İslam dünyası Şanlı fedailerini izlesin, mazlumlar izlesin, İslam'a el uzatan düşmanlar izlesin, cihat adıyla kıyım yapan şeytan orduları izlesin.
Nokta koymadık çünkü, Virgül sadece. Reis-i Cumhurumuzun tek emriyle ölüme koşacak bir Millete, Mehmet Akif'in kaleminden, Reisimizin dilinden
Âmin! desin hep birden Yiğitler,
Allâhu ekber, Gökten Şehitler.
Âmin! Âmin! Allâhu ekber!

 

Bu yazı toplam 2085 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Sincik Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.